Zavřít

Dnes se objednáte, zítra měříme

OBJEDNAT SE NA MĚŘENÍ
01

OBJEDNEJTE SE ONLINE

Vyplňte jednoduchý formulář s preferovaným datem a časem měření.

02

VYČKEJTE NA POTVRZENÍ

Plánovanou schůzku vám potvrdíme e-mailem nebo telefonicky.

03

DORAZTE NA MĚŘENÍ

V našem salonu Kadlex v pasáži Černá Růže vás bude čekat zkušená krejčí.Říkají o nás

MGR. JANA HRADECKÁ | jednatelka ZEMBOU s.r.o.

U Marie se strojím již druhou dekádu. Jejich saka a kostýmy jsou tak nadčasové a kvalitně zpracované, že je můžu nosit směle i dnes. Oblečení z Kadlexu je investice na dlouhé roky. Můžu jen doporučit.

Mgr. IVAN ERIC POPlŠTEIN | AK Lichovník, Poplštein a spol.

Na služby od Kadlexu se mohu vždy spolehnout. Jako advokát zvláště ocením pružnou domluvu na termínu, kde se dohodneme na detailech každého obleku. Obleky Kadlex jsou důstojné a elegantní.

MARKÉTA MARTINÍKOVÁ

Marie vytváří business šatník mého manžela, proto mě napadlo, že i já bych ráda zkusila jejich služby. Mám několik krásných sak, kabátů, šatů i halenek. V Kadlexu dělají módu srdcem a je to znát.

JIŘÍ MAŠTÁLKA | Real Estate Advisor

Měřím 2 metry a neexistuje konfekce, která by mi seděla a cítil bych se v ní dobře. Obleky od Kadlexu nejsou jen pohodlné, ale je to i chytrá investice a skvělá vizitka. Cením si jejich osobního přístupu.

Mgr. Tomáš Martiník | Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři, s.r.o

Marie už řadu let pomáhá tvořit můj profesní, ale i volnočasový šatník. Mimo klasické obleky na míru teď vytváříme i divočejší kombinace v rámci dress codu, který je pro mě jako pro právníka přípustný.

MIROSLAV DUBOVICKÝ

Se salonem Kadlex spolupracuji od mého vítězství v soutěži Muž roku. Od té doby mi vytvořili opravdu nádherné kousky, které nosím na společenské události i ve volném čase. Doporučuji!

KAMIL BARTOŠEK alias KAZMA KAZMITCH

Kadlex už mě pár let obléká na různé akce a letos s námi spolupracovali na tvorbě obleků a kostýmů pro můj film ONEMANSHOW: The Movie. Šijí v Čechách, jsou rychlí a kvalitní a navíc mají originální detaily. Vřele je doporučuji.

KARLOS VÉMOLA

V luxusních oblecích Kadlex se cítím ve své kůži. Nejen na tiskové konferenci před zápasem mi dodávají sílu, protože vím, že nejen zápasím, ale taky vypadám lépe než můj soupeř.

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES

Novinky e-mailem

Vaše e-mailová adresa byla přidána do seznamu. Děkujeme.
Vyskytla se chyba při vkládání adresy do seznamu.
Tento email již je uložen.