Zavřít

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

VÝBĚR BLACK TIE JE VELKÁ ZÁBAVA!

01

OBJEDNÁNÍ A MATERIÁLY

02

MĚŘENÍ A DETAILY

03

ŠITÍ A PŘEDÁNÍ

Pro výrobu vašeho prvního oděvu na míru je potřeba se nejprve objednat na osobní schůzku. Ta proběhne v příjemném prostředí našeho salonu Kadlex v pasáži Černá růže v centru Prahy nebo u vás v kanceláři. Využít můžete službu Mobilní krejčí – více informací zde

Zkušená krejčí vás změří,  pak už zasednete ke stolu plnému vzorníků těch nejkvalitnějších materiálů. K dispozici jsou jich stovky, všechny od renomovaných světových výrobců jako Dormeuil, Zegna, Scabal, Loro Piana, Reda. Vyberte si podle svého vkusu!

Black tie na míru skvěle padne, protože je ušit přesně podle vašich proporcí. V diskrétní měřící kabince vám krejčí vezme míry pro daný kus oděvu a vezme přitom v potaz všechny přednosti vaší postavy. Míry zapíše do elektronického systému, takže příště měřit nemusíte.

Následuje opět kreativní část – výběr detailů, barev prošití, tvaru klop, kapes, manžet a dalších součástí oděvu. Například u obleku na míru je možných až neuvěřitelných 111 alternací. Po finalizaci a zapsání všech požadavků je objednávka kompletní a je odeslána do prostějovských dílen. Zbývá jen několik dní počkat.

Desítky zkušených švadlen se dají do práce. Měří, stříhají, podšívají, šijí, napařují a žehlí jednotlivé kousky přesně podle naměřených údajů ze salonu. Všechny oděvy pak procházejí výstupní kontrolou, načež jsou zabaleny do ochranného obalu a ve speciální přepravní bedně “na stojáka” odeslány k finální zkoušce.

Na zkoušku se dostavíte do salonu po předchozí domluvě. Opět si dáme kávu nebo něco dobrého, vyzkoušíme a provedeme případné korekce. Svůj nový outfit můžete doplnit kravatou, motýlkem, knoflíčky nebo kapesníčkem, které máme v salonu skladem.


KAM HODLÁTE VYRAZIT?

BLACK TIE PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

FOTOGALERIE BLACK TIE ODĚVŮ

01

BUSINESS

02

DRESS CODE

03

CASUAL


Dnes se objednáte, zítra měříme

OBJEDNAT SE NA MĚŘENÍ
01

OBJEDNEJTE SE ONLINE

Vyplňte jednoduchý formulář s preferovaným datem a časem měření.

02

VYČKEJTE NA POTVRZENÍ

Plánovanou schůzku vám potvrdíme e-mailem nebo telefonicky.

03

DORAZTE NA MĚŘENÍ

V našem salonu Kadlex v pasáži Černá Růže vás bude čekat zkušená krejčí.

FOTOGALERIE BLACK TIE NA MÍRU

Black tie na míruBlack tie na míruBlack tie na míruBlack tie na míruBlack tie na míruBlack tie na míruBlack tie na míruBlack tie na míruBlack tie na míruBlack tie na míruBlack tie na míruBlack tie na míru

Říkají o nás

Své klienty si opravdu hýčkáme

MGR. JANA HRADECKÁ | jednatelka ZEMBOU s.r.o.

U Marie se strojím již druhou dekádu. Jejich saka a kostýmy jsou tak nadčasové a kvalitně zpracované, že je můžu nosit směle i dnes. Oblečení z Kadlexu je investice na dlouhé roky. Můžu jen doporučit.

Mgr. IVAN ERIC POPlŠTEIN | AK Lichovník, Poplštein a spol.

Na služby od Kadlexu se mohu vždy spolehnout. Jako advokát zvláště ocením pružnou domluvu na termínu, kde se dohodneme na detailech každého obleku. Obleky Kadlex jsou důstojné a elegantní.

MUDR. TOMÁŠ DOLEŽEL

Obleky na míru, které mi v Kadlex poskytli, jsou přesně takové, jak jsem si přál. Děkuji za perfektní servis a nadstandardní péči.

MARKÉTA MARTINÍKOVÁ

Marie vytváří business šatník mého manžela, proto mě napadlo, že i já bych ráda zkusila jejich služby. Mám několik krásných sak, kabátů, šatů i halenek. V Kadlexu dělají módu srdcem a je to znát.

JIŘÍ MAŠTÁLKA | Real Estate Advisor

Měřím 2 metry a neexistuje konfekce, která by mi seděla a cítil bych se v ní dobře. Obleky od Kadlexu nejsou jen pohodlné, ale je to i chytrá investice a skvělá vizitka. Cením si jejich osobního přístupu.

Mgr. Tomáš Martiník | Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři, s.r.o

Marie už řadu let pomáhá tvořit můj profesní, ale i volnočasový šatník. Mimo klasické obleky na míru teď vytváříme i divočejší kombinace v rámci dress codu, který je pro mě jako pro právníka přípustný.

MIROSLAV DUBOVICKÝ

Se salonem Kadlex spolupracuji od mého vítězství v soutěži Muž roku. Od té doby mi vytvořili opravdu nádherné kousky, které nosím na společenské události i ve volném čase. Doporučuji!

KAMIL BARTOŠEK alias KAZMA KAZMITCH

Kadlex už mě pár let obléká na různé akce a letos s námi spolupracovali na tvorbě obleků a kostýmů pro můj film ONEMANSHOW: The Movie. Šijí v Čechách, jsou rychlí a kvalitní a navíc mají originální detaily. Vřele je doporučuji.

KARLOS VÉMOLA

V luxusních oblecích Kadlex se cítím ve své kůži. Nejen na tiskové konferenci před zápasem mi dodávají sílu, protože vím, že nejen zápasím, ale taky vypadám lépe než můj soupeř.

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES

Novinky e-mailem

Vaše e-mailová adresa byla přidána do seznamu. Děkujeme.
Vyskytla se chyba při vkládání adresy do seznamu.
Tento email již je uložen.