Zavřít

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

VÝBĚR KOŠILE JE VELKÁ ZÁBAVA!

01

OBJEDNÁNÍ A MATERIÁLY

02

MĚŘENÍ A DETAILY

03

ŠITÍ A PŘEDÁNÍ

Pro výrobu vaší první košile na míru je potřeba se nejprve objednat na osobní schůzku. Ta proběhne v příjemném prostředí našeho salonu Kadlex v pasáži Černá růže v centru Prahy nebo u vás v kanceláři po předchozí domluvě. Využít můžete službu Mobilní krejčí – více informací zde

Zkušená krejčí vás přivítá dobrou kávou nebo jiným občerstvením, pak už zasednete ke stolu plnému vzorníků těch nejkvalitnějších materiálů. K dispozici jsou obsáhlé vzorníky českých prvotřídních materiálů Mileta i speciálních zahraničních kousků. Vyberte si podle svého vkusu!

Košile na míru skvěle padne, protože je ušita přesně podle vašich proporcí. Krejčí vám vezme míry pro daný kus oděvu a vezme přitom v potaz všechny přednosti vaší postavy. Míry zapíše do elektronického systému, takže příště měřit nemusíte.

Následuje opět kreativní část – výběr detailů, barev prošití, tvaru límečku, manžet a dalších součástí košile. Po finalizaci a zapsání všech požadavků je objednávka kompletní a je odeslána do prostějovských dílen. Zbývá jen několik dní počkat.

Desítky zkušených švadlen se dají do práce. Měří, stříhají, podšívají, šijí, napařují a žehlí jednotlivé kousky přesně podle naměřených údajů ze salonu. Všechny oděvy pak procházejí výstupní kontrolou, načež jsou zabaleny do ochranného obalu a odeslány k finální zkoušce.

Na zkoušku se dostavíte do salonu po předchozí domluvě. Opět si dáme kávu nebo něco dobrého, vyzkoušíme a provedeme případné korekce. Svůj nový outfit můžete doplnit kravatou, motýlkem, knoflíčky nebo kapesníčkem, které máme v salonu skladem.


KAM HODLÁTE VYRAZIT?

ELEGANTNÍ KOŠILE PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

FOTOGALERIE KOŠILÍ

01

BUSINESS

02

CASUAL

03

SVÁTEČNÍ


Dnes se objednáte, zítra měříme

OBJEDNAT SE NA MĚŘENÍ
01

OBJEDNEJTE SE ONLINE

Vyplňte jednoduchý formulář s preferovaným datem a časem měření.

02

VYČKEJTE NA POTVRZENÍ

Plánovanou schůzku vám potvrdíme e-mailem nebo telefonicky.

03

DORAZTE NA MĚŘENÍ

V našem salonu Kadlex v pasáži Černá Růže vás bude čekat zkušená krejčí.

FOTOGALERIE KOŠILÍ NA MÍRU

Košile na míruKošile na míruKošile na míruKošile na míruKošile na míruKošile na míruKošile na míruKošile na míruKošile na míruKošile na míruKošile na míruKošile na míru

Říkají o nás

Své klienty si opravdu hýčkáme

MIROSLAV DUBOVICKÝ

Se salonem Kadlex spolupracuji od mého vítězství v soutěži Muž roku. Od té doby mi vytvořili opravdu nádherné kousky, které nosím na společenské události i ve volném čase. Doporučuji!

KARLOS VÉMOLA

V luxusních oblecích Kadlex se cítím ve své kůži. Nejen na tiskové konferenci před zápasem mi dodávají sílu, protože vím, že nejen zápasím, ale taky vypadám lépe než můj soupeř.


OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES

 

Novinky e-mailem

Vaše e-mailová adresa byla přidána do seznamu. Děkujeme.
Vyskytla se chyba při vkládání adresy do seznamu.
Tento email již je uložen.