Zavřít

VAŠE OSOBNOST - VAŠE OBUV

VAŠE OSOBNOST - VAŠE OBUV

Neuspokojuje vás sortiment v obchodech? Chcete originální design, který neuvidíte na nikom jiném? Nakonfigurujte si svou obuv přesně podle sebe. Exkluzivní evropská výroba a design přesně podle vašich představ a potřeb!

Více o nás

On-line konfigurátor

Zvolte si každičký detail obuvi. Otevřete si náš konfigurátor a vyberte si z inspirativních obrázků ten, co je vašemu srdci nejbližší. Zobrazí se vám náš 3D model obuvi, který si můžete měnit a otáčet ze všech stran. Anglická klasika, italská extravagance, rámové boty nebo super flexi podrážka? Měnit můžete každý detail - šev, tkanička i podrážka vyjadřují váš styl a osobnost

Otevřít konfigirátor Výběr velikosti

5 snadných kroků
k vlastnímu designu

On-line konfigurátor
01Otevřete si náš
konfigurátor
02Vyberte si inspirativní
fotku
03Otevřte si
3D Model
04Nakonfigurujte si svůj
design
05Vložte obuv do
košíku
Konfigurátor Konfigurátor Konfigurátor

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavítejte do našeho nově zrekonstruovaného showroomu v Praze a prozkoumejte materiály na desítkách vzorníků svrchních i vnitřních materiálů. Také si můžete vyzkoušet obuv Kadlex ze zkušební řady. Vybírat můžete až do velikosti 50 a volit lze ze 3 různých šířek. Obuv prozobrazit více... vás vyrábíme ve Španělsku a španělský měsíc dodání je delší než český, proto šití obuvi na míru trvá o něco déle. Ovšem nadčasový design, řemeslná kvalita zpracování i pohodlí vám delší dobu dodání vynahradí. Jedná se přece jen o ruční práci a mistři obuvníci na ni potřebují čas. Na dobré věci se totiž vyplatí počkat.
Naše profesionální konzultantky vám pomohou s výběrem. Samozřejmostí je příjemné prostředí a výborná káva, šampaňské nebo něco dalšího. Těšíme se na vás!
DOMLUVIT TERMÍN

Proč si naši obuv zamilujete

EXKLUZIVNÍ PÉČE KADLEX

EXKLUZIVNÍ PÉČE KADLEX

Hýčkat svou obuv není hřích! Naopak, díky správné péči prodloužíte svým Kadlexkám životnost a udržíte je ve stále perfektním stavu. Do exkluzivního balíčku péče Kadlex jsme připravili vše, co budete potřebovat.

Péče kadlex

Říkají o nás

Své klienty si opravdu hýčkáme

MGR. JANA HRADECKÁ | jednatelka ZEMBOU s.r.o.

U Marie se strojím již druhou dekádu. Jejich saka a kostýmy jsou tak nadčasové a kvalitně zpracované, že je můžu nosit směle i dnes. Oblečení z Kadlexu je investice na dlouhé roky. Můžu jen doporučit.

Mgr. IVAN ERIC POPlŠTEIN | AK Lichovník, Poplštein a spol.

Na služby od Kadlexu se mohu vždy spolehnout. Jako advokát zvláště ocením pružnou domluvu na termínu, kde se dohodneme na detailech každého obleku. Obleky Kadlex jsou důstojné a elegantní.

MUDR. TOMÁŠ DOLEŽEL

Obleky na míru, které mi v Kadlex poskytli, jsou přesně takové, jak jsem si přál. Děkuji za perfektní servis a nadstandardní péči.

MARKÉTA MARTINÍKOVÁ

Marie vytváří business šatník mého manžela, proto mě napadlo, že i já bych ráda zkusila jejich služby. Mám několik krásných sak, kabátů, šatů i halenek. V Kadlexu dělají módu srdcem a je to znát.

JIŘÍ MAŠTÁLKA | Real Estate Advisor

Měřím 2 metry a neexistuje konfekce, která by mi seděla a cítil bych se v ní dobře. Obleky od Kadlexu nejsou jen pohodlné, ale je to i chytrá investice a skvělá vizitka. Cením si jejich osobního přístupu.

Mgr. Tomáš Martiník | Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři, s.r.o

Marie už řadu let pomáhá tvořit můj profesní, ale i volnočasový šatník. Mimo klasické obleky na míru teď vytváříme i divočejší kombinace v rámci dress codu, který je pro mě jako pro právníka přípustný.

MIROSLAV DUBOVICKÝ

Se salonem Kadlex spolupracuji od mého vítězství v soutěži Muž roku. Od té doby mi vytvořili opravdu nádherné kousky, které nosím na společenské události i ve volném čase. Doporučuji!

KAMIL BARTOŠEK alias KAZMA KAZMITCH

Kadlex už mě pár let obléká na různé akce a letos s námi spolupracovali na tvorbě obleků a kostýmů pro můj film ONEMANSHOW: The Movie. Šijí v Čechách, jsou rychlí a kvalitní a navíc mají originální detaily. Vřele je doporučuji.

KARLOS VÉMOLA

V luxusních oblecích Kadlex se cítím ve své kůži. Nejen na tiskové konferenci před zápasem mi dodávají sílu, protože vím, že nejen zápasím, ale taky vypadám lépe než můj soupeř.

Novinky e-mailem

Vaše e-mailová adresa byla přidána do seznamu. Děkujeme.
Vyskytla se chyba při vkládání adresy do seznamu.
Tento email již je uložen.