Zavřít

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

VÝBĚR ODĚVU NA SVATBU JE VELKÁ ZÁBAVA!

01

OBJEDNÁNÍ A MATERIÁLY

02

MĚŘENÍ A DETAILY

03

ŠITÍ A PŘEDÁNÍ

Pro výrobu vašeho svatebního oděvu na míru je potřeba se nejprve objednat na osobní schůzku. Ta proběhne v příjemném prostředí našeho salonu Kadlex v pasáži Černá růže v centru Prahy nebo u vás v kanceláři. Využít můžete službu Mobilní krejčí – více informací zde

Zkušená krejčí vás změří,  pak už zasednete ke stolu plnému vzorníků těch nejkvalitnějších materiálů. K dispozici jsou jich stovky, všechny od renomovaných světových výrobců jako Dormeuil, Zegna, Scabal, Loro Piana, Reda. Vyberte si podle svého vkusu!

Svatební oděv skvěle padne, protože je ušit přesně podle vašich proporcí. V diskrétní měřící kabince vám krejčí vezme míry pro daný kus oděvu a vezme přitom v potaz všechny přednosti vaší postavy. Míry zapíše do elektronického systému, takže příště měřit nemusíte.

Následuje opět kreativní část – výběr detailů, barev prošití, tvaru klop, kapes, manžet a dalších součástí oděvu. Například u obleku na míru je možných až neuvěřitelných 111 alternací. Po finalizaci a zapsání všech požadavků je objednávka kompletní a je odeslána do prostějovských dílen. Zbývá jen několik dní počkat.

Desítky zkušených švadlen se dají do práce. Měří, stříhají, podšívají, šijí, napařují a žehlí jednotlivé kousky přesně podle naměřených údajů ze salonu. Všechny oděvy pak procházejí výstupní kontrolou, načež jsou zabaleny do ochranného obalu a ve speciální přepravní bedně “na stojáka” odeslány k finální zkoušce.

Na zkoušku se dostavíte do salonu po předchozí domluvě. Opět si dáme kávu nebo něco dobrého, vyzkoušíme a provedeme případné korekce. Svatební oblek můžete doplnit kravatou, motýlkem, knoflíčky nebo kapesníčkem, které máme v salonu skladem.


PRO KOHO ŠIJEME SVATEBNÍ ODĚVY?

ODĚVY PRO DEN, KTERÝ MÁ BÝT SPECIÁLNÍ

FOTOGALERIE

01

SVATEBNÍ OBLEKY PRO MUŽE

02

SVATEBNÍ ŠATY PRO ŽENY

03

SVATEBNÍ ODĚVY PRO DĚTI A SVATEBČANY


Dnes se objednáte, zítra měříme

OBJEDNAT SE NA MĚŘENÍ
01

OBJEDNEJTE SE ONLINE

Vyplňte jednoduchý formulář s preferovaným datem a časem měření.

02

VYČKEJTE NA POTVRZENÍ

Plánovanou schůzku vám potvrdíme e-mailem nebo telefonicky.

03

DORAZTE NA MĚŘENÍ

V našem salonu Kadlex v pasáži Černá Růže vás bude čekat zkušená krejčí.


PRECIZNÍ RUČNÍ PRÁCE

ŠIJEME NA MÍRU UŽ OD ROKU 1936

Fotogalerie produktů

STŘÍHÁNÍ A ŠITÍ

Zkušené švadleny z Prostějova pracují s moderními technologiemi elektronických střihů a laserového řezání. Pro šití využíváme moderních strojů, zbytek je ruční práce a léta zkušeností.

FINIŠ A KONTROLA

Hotový kousek se opatří monogramy, profesionálně vyžehlí párou a na ramínku nechá chvíli vydechnout. Poté jej důkladně prozkoumá náš kontrolor kvality. Pokud je vše v pořádku, je vydán k expedici.

DODATEČNÉ ÚPRAVY

Před předáním je možné jednotlivé kousky ještě dodatečně upravit. Typicky na přání zkracujeme nohavice nebo vypasováváme saka. V naprosté většině případů ale vše sedí díky přesnému měření.


SvatbySvatbySvatbySvatbySvatbySvatbySvatbySvatbySvatby

Říkají o nás

Své klienty si opravdu hýčkáme

MIROSLAV DUBOVICKÝ

Se salonem Kadlex spolupracuji od mého vítězství v soutěži Muž roku. Od té doby mi vytvořili opravdu nádherné kousky, které nosím na společenské události i ve volném čase. Doporučuji!

KARLOS VÉMOLA

V luxusních oblecích Kadlex se cítím ve své kůži. Nejen na tiskové konferenci před zápasem mi dodávají sílu, protože vím, že nejen zápasím, ale taky vypadám lépe než můj soupeř.

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES

Novinky e-mailem

Vaše e-mailová adresa byla přidána do seznamu. Děkujeme.
Vyskytla se chyba při vkládání adresy do seznamu.
Tento email již je uložen.