Zavřít

PRO KOHO ŠIJEME SVATEBNÍ ODĚVY?

ODĚVY PRO DEN, KTERÝ MÁ BÝT SPECIÁLNÍ

FOTOGALERIE

01

SVATEBNÍ OBLEKY PRO MUŽE

02

SVATEBNÍ ŠATY PRO ŽENY

03

SVATEBNÍ ODĚVY PRO DĚTI A SVATEBČANY

Připravíme pro Vás dokonalé obleky i šaty na svatbu, přesně na míru Vašim představám

Ať už se berete na zámku nebo ve stodole, uděláme Vám perfektní outfity tak, abyste se cítili výjimečně a přitom pohodlně.

Ženicha můžeme obléknout do fraku, žaketu, obleku, smokingu, ale i do vestičky a separátních kalhot, záleží na Vás a Vašich představách. Svatební šaty umíme ušít jak ze třiceti metrů italských krajek, tak i v boho stylu. Řekněte nám, jaká chcete být nevěsta a my se postaráme.

Umíme obléknout družbu i všechny svatebčany přesně do Vašich barev a stylu. Na míru Vám vytvoříme doplňky v podobě kravat nebo motýlků.

OBJEDNAT SE NA KONZULTACI

SvatbySvatbySvatbySvatby

Říkají o nás

Své klienty si opravdu hýčkáme

MGR. JANA HRADECKÁ | jednatelka ZEMBOU s.r.o.

U Marie se strojím již druhou dekádu. Jejich saka a kostýmy jsou tak nadčasové a kvalitně zpracované, že je můžu nosit směle i dnes. Oblečení z Kadlexu je investice na dlouhé roky. Můžu jen doporučit.

Mgr. IVAN ERIC POPlŠTEIN | AK Lichovník, Poplštein a spol.

Na služby od Kadlexu se mohu vždy spolehnout. Jako advokát zvláště ocením pružnou domluvu na termínu, kde se dohodneme na detailech každého obleku. Obleky Kadlex jsou důstojné a elegantní.

MUDR. TOMÁŠ DOLEŽEL

Obleky na míru, které mi v Kadlex poskytli, jsou přesně takové, jak jsem si přál. Děkuji za perfektní servis a nadstandardní péči.

MARKÉTA MARTINÍKOVÁ

Marie vytváří business šatník mého manžela, proto mě napadlo, že i já bych ráda zkusila jejich služby. Mám několik krásných sak, kabátů, šatů i halenek. V Kadlexu dělají módu srdcem a je to znát.

JIŘÍ MAŠTÁLKA | Real Estate Advisor

Měřím 2 metry a neexistuje konfekce, která by mi seděla a cítil bych se v ní dobře. Obleky od Kadlexu nejsou jen pohodlné, ale je to i chytrá investice a skvělá vizitka. Cením si jejich osobního přístupu.

Mgr. Tomáš Martiník | Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři, s.r.o

Marie už řadu let pomáhá tvořit můj profesní, ale i volnočasový šatník. Mimo klasické obleky na míru teď vytváříme i divočejší kombinace v rámci dress codu, který je pro mě jako pro právníka přípustný.

MIROSLAV DUBOVICKÝ

Se salonem Kadlex spolupracuji od mého vítězství v soutěži Muž roku. Od té doby mi vytvořili opravdu nádherné kousky, které nosím na společenské události i ve volném čase. Doporučuji!

KAMIL BARTOŠEK alias KAZMA KAZMITCH

Kadlex už mě pár let obléká na různé akce a letos s námi spolupracovali na tvorbě obleků a kostýmů pro můj film ONEMANSHOW: The Movie. Šijí v Čechách, jsou rychlí a kvalitní a navíc mají originální detaily. Vřele je doporučuji.

KARLOS VÉMOLA

V luxusních oblecích Kadlex se cítím ve své kůži. Nejen na tiskové konferenci před zápasem mi dodávají sílu, protože vím, že nejen zápasím, ale taky vypadám lépe než můj soupeř.

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES

Novinky e-mailem

Vaše e-mailová adresa byla přidána do seznamu. Děkujeme.
Vyskytla se chyba při vkládání adresy do seznamu.
Tento email již je uložen.