Zavřít

PRO KOHO ŠIJEME SVATEBNÍ ODĚVY?

ODĚVY PRO DEN, KTERÝ MÁ BÝT SPECIÁLNÍ

FOTOGALERIE

01

SVATEBNÍ OBLEKY PRO MUŽE

02

SVATEBNÍ ŠATY PRO ŽENY

03

SVATEBNÍ ODĚVY PRO DĚTI A SVATEBČANY

Připravíme pro Vás dokonalé obleky i šaty na svatbu, přesně na míru Vašim představám

Ať už se berete na zámku nebo ve stodole, uděláme Vám perfektní outfity tak, abyste se cítili výjimečně a přitom pohodlně.

Ženicha můžeme obléknout do fraku, žaketu, obleku, smokingu, ale i do vestičky a separátních kalhot, záleží na Vás a Vašich představách. Svatební šaty umíme ušít jak ze třiceti metrů italských krajek, tak i v boho stylu. Řekněte nám, jaká chcete být nevěsta a my se postaráme.

Umíme obléknout družbu i všechny svatebčany přesně do Vašich barev a stylu. Na míru Vám vytvoříme doplňky v podobě kravat nebo motýlků.

OBJEDNAT SE NA KONZULTACI

SvatbySvatbySvatbySvatby

Říkají o nás

Své klienty si opravdu hýčkáme

KAMIL BARTOŠEK alias KAZMA KAZMITCH

Kadlex už mě pár let obléká na různé akce a letos s námi spolupracovali na tvorbě obleků a kostýmů pro můj film ONEMANSHOW: The Movie. Šijí v Čechách, jsou rychlí a kvalitní a navíc mají originální detaily. Vřele je doporučuji.

MIROSLAV DUBOVICKÝ

Se salonem Kadlex spolupracuji od mého vítězství v soutěži Muž roku. Od té doby mi vytvořili opravdu nádherné kousky, které nosím na společenské události i ve volném čase. Doporučuji!

KARLOS VÉMOLA

V luxusních oblecích Kadlex se cítím ve své kůži. Nejen na tiskové konferenci před zápasem mi dodávají sílu, protože vím, že nejen zápasím, ale taky vypadám lépe než můj soupeř.

OBJEDNEJTE SE JEŠTĚ DNES

Novinky e-mailem

Vaše e-mailová adresa byla přidána do seznamu. Děkujeme.
Vyskytla se chyba při vkládání adresy do seznamu.
Tento email již je uložen.