Zavřít

O nás

KADLEX - NA MÍRU VAŠÍ OSOBNOSTI

Historie našeho zakázkového krejčovství Kadlex sahá až do roku 1936. V tomto roce se zrodilo originální a jedinečné krejčovství, které navazuje na tradiční krejčovské postupy a spojuje je s nejmodernější šicí technologií.Vyrábíme na míru šité obleky s ohledem na všechny požadavky zákazníka. Všechny naše produkty jsou vyrobeny z prémiových přírodních materiálů vysoké jakosti od předních světových značek, o čemž se přesvědčila nejedna slavná osobnost.

Špičkový servis

Špičkový servis

Svým zákazníkům nabízíme špičkový servis. Rádi za vámi přijedeme a naplánujeme výrobu jedinečného a originálního oděvu, který bude ušit na míru nejen vaší postavě, ale také všem vašim požadavkům.Šijeme metodou M.T.M. (made to measure), která spočívá v úpravě již existujícího střihu na míru zákazníkovi. Zákazník si pak volí veškeré detaily.Celý náš sortiment je vyráběn v České republice, tudíž jsme schopni vám dodat oblek na míru v expresním termínu do pěti pracovních dnů. Standardní doba dodání jsou tři týdny.

Obohaťte šatník i botník

Obohaťte šatník i botník

Kromě šatníku můžete obohatit i svůj botník o pár na míru vyrobených kvalitních bot.Toužíte po obuvi, která bude odrazem vaší osobnosti a neuvidíte ji na nikom jiném? Přes náš online konfigurátor si obuv sami do detailu navrhnete. Navštívit můžete i náš showroom v Praze a originální Kadlexky si vyzkoušet.

PROČ SI KADLEX ZAMILUJETE?

Novinky e-mailem

Vaše e-mailová adresa byla přidána do seznamu. Děkujeme.
Vyskytla se chyba při vkládání adresy do seznamu.
Tento email již je uložen.