Zavřít

O nás

KADLEX - NA MÍRU VAŠÍ OSOBNOSTI

Krejčovství Kadlex založila Marie Kadlecová po dlouhé praxi v zakázkové výrobě oděvů, které v prvopočátku studovala na TUL v Liberci a své zkušenosti zúročila dvanáctiletou zkušeností vedení salónu Bernhardt, na jehož tradici navázala. Kadlex není obyčejné krejčovství, ale skloubení elegance, klasiky a moderního přístupu. Pod jednou střechou Vás oblékneme i obujeme.
Všechny naše produkty jsou vyrobeny z prémiových přírodních materiálů vysoké jakosti od předních světových značek, o čemž se přesvědčila nejedna slavná osobnost.

Špičkový servis

Špičkový servis

Svým zákazníkům nabízíme špičkový servis. Rádi za vámi přijedeme a naplánujeme výrobu jedinečného a originálního oděvu, který bude ušit na míru nejen vaší postavě, ale také všem vašim požadavkům.

Celý náš sortiment je vyráběn v České republice, tudíž jsme schopni vám dodat oblek na míru v expresním termínu do tří pracovních dnů. Standardní doba dodání je pět týdnů.

Obohaťte šatník i botník

Obohaťte šatník i botník

Kromě šatníku můžete obohatit i svůj botník o pár na míru vyrobených kvalitních bot.Toužíte po obuvi, která bude odrazem vaší osobnosti a neuvidíte ji na nikom jiném? Přes náš online konfigurátor si obuv sami do detailu navrhnete. Navštívit můžete i náš showroom v Praze a originální Kadlexky si vyzkoušet.

Novinky e-mailem

Vaše e-mailová adresa byla přidána do seznamu. Děkujeme.
Vyskytla se chyba při vkládání adresy do seznamu.
Tento email již je uložen.