Zavřít

Dnes se objednáte, zítra měříme

OBJEDNAT SE NA MĚŘENÍ
01

OBJEDNEJTE SE ONLINE

Vyplňte jednoduchý formulář s preferovaným datem a časem měření.

02

VYČKEJTE NA POTVRZENÍ

Plánovanou schůzku vám potvrdíme e-mailem nebo telefonicky.

03

DORAZTE NA MĚŘENÍ

V našem salonu Kadlex v pasáži Černá Růže vás bude čekat zkušená krejčí.

BUĎTE SAMI SEBOU V DOKONALE PADNOUCÍCH ODĚVECH NA MÍRU!

BUĎTE SAMI SEBOU V DOKONALE PADNOUCÍCH ODĚVECH NA MÍRU!

Kadlex je krejčovský salon, kde se snoubí spojení klasiky s moderním přístupem. Jdeme s dobou a snažíme se dělat business módu jinak, s lehkostí, pohodlím, z vysoce kvalitních látek, ale zároveň odlehčeně. Obleky se dostaly do pozadí, ale my šijeme nádherná separátní sazobrazit více...ka, bomber bundy, prací chinos kalhoty a další. Dále se hodně soustředíme na dámskou klientelu. A proměnili jsme naši vášeň pro boty ve sofistikovaný konfigurátor obuvi na míru, kde si můžete vytvořit kousek Vašich snů z pohodlí domova nebo kanceláře.
Více o kadlexu

JAK PROBÍHÁ

ŠITÍ ODĚVU NA MÍRU?

Objednat na měření

01

VÝBĚR MATERIÁLU

Zakládáme si na širokém výběru materiálů. Máme v nabídce látky věhlasných domů jako je Ermenegildo Zegna, Loro Piana, Scabal, Dormeuil, HollandSherry a další. Šijeme z přírodních materiálů, košile většinou ze stoprocentních bavln a obleky nebo separátní saka z vln, na léto s příměsí hedvábí, mohéru na zimu s kašmírem, alpakou atd. Jdeme s dobou, proto odebíráme každou sezónu nové vzorníky abychom Vám zajistili trendovost vašich nových kousků, ale zároveň ctíme tradici a klasika je u nás samozřejmostí.

02

MĚŘENÍ

Ať už víte přesnou podobu nebo budeme teprve tvořit, v každé situaci Vám dobře poradíme, protože jsme skvěle zaškolení, svou práci děláme dlouhé roky s vervou a nadšením. Na začátku si vybereme materiál, sestavíme podobu, vybereme podšívky a detaily jako knoflíky či barvu monogramu a poté přijde mistrová svého řemesla, paní krejčí, která sejme Vaše míry.

03

PŘEDÁNÍ

Doba výroby je ve standardním režimu 4-5 týdnů, ale umíme i expres dodání za tři pracovní dny. Záleží na Vás jak na svůj nový kousek pospícháte.

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavítejte do našeho showroomu v Praze a prozkoumejte design a materiály na desítkách již hotových vzorových doplňků na míru a podívejte se i na oděvy na míru. Také si můžete vyzkoušet obuv Kadlex ze zkušební řady. Vybírat můžete až do velikosti 50 a volit lze ze 3 různýzobrazit více...ch šířek. Naše profesionální konzultantky vám pomohou s výběrem. Samozřejmostí je příjemné prostředí a výborná káva, šampaňské nebo něco dalšího. Těšíme se na vás!
DOMLUVIT TERMÍN

PROČ SI KREJČOVSTVÍ KADLEX ZAMILUJETE?

Říkají o nás

Své klienty si opravdu hýčkáme

MGR. JANA HRADECKÁ | jednatelka ZEMBOU s.r.o.

U Marie se strojím již druhou dekádu. Jejich saka a kostýmy jsou tak nadčasové a kvalitně zpracované, že je můžu nosit směle i dnes. Oblečení z Kadlexu je investice na dlouhé roky. Můžu jen doporučit.

Mgr. IVAN ERIC POPlŠTEIN | AK Lichovník, Poplštein a spol.

Na služby od Kadlexu se mohu vždy spolehnout. Jako advokát zvláště ocením pružnou domluvu na termínu, kde se dohodneme na detailech každého obleku. Obleky Kadlex jsou důstojné a elegantní.

MARKÉTA MARTINÍKOVÁ

Marie vytváří business šatník mého manžela, proto mě napadlo, že i já bych ráda zkusila jejich služby. Mám několik krásných sak, kabátů, šatů i halenek. V Kadlexu dělají módu srdcem a je to znát.

JIŘÍ MAŠTÁLKA | Real Estate Advisor

Měřím 2 metry a neexistuje konfekce, která by mi seděla a cítil bych se v ní dobře. Obleky od Kadlexu nejsou jen pohodlné, ale je to i chytrá investice a skvělá vizitka. Cením si jejich osobního přístupu.

Mgr. Tomáš Martiník | Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři, s.r.o

Marie už řadu let pomáhá tvořit můj profesní, ale i volnočasový šatník. Mimo klasické obleky na míru teď vytváříme i divočejší kombinace v rámci dress codu, který je pro mě jako pro právníka přípustný.

MIROSLAV DUBOVICKÝ

Se salonem Kadlex spolupracuji od mého vítězství v soutěži Muž roku. Od té doby mi vytvořili opravdu nádherné kousky, které nosím na společenské události i ve volném čase. Doporučuji!

KAMIL BARTOŠEK alias KAZMA KAZMITCH

Kadlex už mě pár let obléká na různé akce a letos s námi spolupracovali na tvorbě obleků a kostýmů pro můj film ONEMANSHOW: The Movie. Šijí v Čechách, jsou rychlí a kvalitní a navíc mají originální detaily. Vřele je doporučuji.

KARLOS VÉMOLA

V luxusních oblecích Kadlex se cítím ve své kůži. Nejen na tiskové konferenci před zápasem mi dodávají sílu, protože vím, že nejen zápasím, ale taky vypadám lépe než můj soupeř.

Sledujte nás
HomeHomeHomeHomeHomeHomeHomeHomeHome

Novinky e-mailem

Vaše e-mailová adresa byla přidána do seznamu. Děkujeme.
Vyskytla se chyba při vkládání adresy do seznamu.
Tento email již je uložen.