Zavřít

Dnes se objednáte, zítra měříme

OBJEDNAT SE NA MĚŘENÍ
01

OBJEDNEJTE SE ONLINE

Vyplňte jednoduchý formulář s preferovaným datem a časem měření.

02

VYČKEJTE NA POTVRZENÍ

Plánovanou schůzku vám potvrdíme e-mailem nebo telefonicky.

03

DORAZTE NA MĚŘENÍ

V našem salonu Kadlex v pasáži Černá Růže vás bude čekat zkušená krejčí.

BUĎTE SAMI SEBOU V DOKONALE PADNOUCÍCH ODĚVECH NA MÍRU!

BUĎTE SAMI SEBOU V DOKONALE PADNOUCÍCH ODĚVECH NA MÍRU!

Kadlex je krejčovský salon, kde se snoubí spojení klasiky s moderním přístupem. Jdeme s dobou a snažíme se dělat business módu jinak, s lehkostí, pohodlím, z vysoce kvalitních látek, ale zároveň odlehčeně. Obleky se dostaly do pozadí, ale my šijeme nádherná separátní sazobrazit více...ka, bomber bundy, prací chinos kalhoty a další. Dále se hodně soustředíme na dámskou klientelu. A proměnili jsme naši vášeň pro boty ve sofistikovaný konfigurátor obuvi na míru, kde si můžete vytvořit kousek Vašich snů z pohodlí domova nebo kanceláře.
Více o kadlexu

JAK PROBÍHÁ

ŠITÍ ODĚVU NA MÍRU?

Objednat na měření

01

VÝBĚR MATERIÁLU

Zakládáme si na širokém výběru materiálů. Máme v nabídce látky věhlasných domů jako je Ermenegildo Zegna, Loro Piana, Scabal, Dormeuil, HollandSherry a další. Šijeme z přírodních materiálů, košile většinou ze stoprocentních bavln a obleky nebo separátní saka z vln, na léto s příměsí hedvábí, mohéru na zimu s kašmírem, alpakou atd. Jdeme s dobou, proto odebíráme každou sezónu nové vzorníky abychom Vám zajistili trendovost vašich nových kousků, ale zároveň ctíme tradici a klasika je u nás samozřejmostí.

02

MĚŘENÍ

Ať už víte přesnou podobu nebo budeme teprve tvořit, v každé situaci Vám dobře poradíme, protože jsme skvěle zaškolení, svou práci děláme dlouhé roky s vervou a nadšením. Na začátku si vybereme materiál, sestavíme podobu, vybereme podšívky a detaily jako knoflíky či barvu monogramu a poté přijde mistrová svého řemesla, paní krejčí, která sejme Vaše míry.

03

PŘEDÁNÍ

Doba výroby je ve standardním režimu 4-5 týdnů, ale umíme i expres dodání za tři pracovní dny. Záleží na Vás jak na svůj nový kousek pospícháte.

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

NAVŠTIVTE NÁŠ SHOWROOM

Zavítejte do našeho showroomu v Praze a prozkoumejte design a materiály na desítkách již hotových vzorových doplňků na míru a podívejte se i na oděvy na míru. Také si můžete vyzkoušet obuv Kadlex ze zkušební řady. Vybírat můžete až do velikosti 50 a volit lze ze 3 různýzobrazit více...ch šířek. Naše profesionální konzultantky vám pomohou s výběrem. Samozřejmostí je příjemné prostředí a výborná káva, šampaňské nebo něco dalšího. Těšíme se na vás!
DOMLUVIT TERMÍN

PROČ SI KREJČOVSTVÍ KADLEX ZAMILUJETE?

Říkají o nás

Své klienty si opravdu hýčkáme

KAMIL BARTOŠEK alias KAZMA KAZMITCH

Kadlex už mě pár let obléká na různé akce a letos s námi spolupracovali na tvorbě obleků a kostýmů pro můj film ONEMANSHOW: The Movie. Šijí v Čechách, jsou rychlí a kvalitní a navíc mají originální detaily. Vřele je doporučuji.

MIROSLAV DUBOVICKÝ

Se salonem Kadlex spolupracuji od mého vítězství v soutěži Muž roku. Od té doby mi vytvořili opravdu nádherné kousky, které nosím na společenské události i ve volném čase. Doporučuji!

KARLOS VÉMOLA

V luxusních oblecích Kadlex se cítím ve své kůži. Nejen na tiskové konferenci před zápasem mi dodávají sílu, protože vím, že nejen zápasím, ale taky vypadám lépe než můj soupeř.

Sledujte nás
HomeHomeHomeHomeHomeHomeHomeHomeHome

Novinky e-mailem

Vaše e-mailová adresa byla přidána do seznamu. Děkujeme.
Vyskytla se chyba při vkládání adresy do seznamu.
Tento email již je uložen.